Про нас

ТзОВ «ВМБ нерухомість»   організація з 20-річним досвідом роботи в сфері нерухомості.  Ми спеціалізуємось на наданні ріелторських послуг, а саме купівля/продаж, обмін та оренда об'єктів нерухомості, як житлового так і комерційного призначення.

   Основна відмінність нашої компанії – це надання повного спектру послуг в сфері нерухомості, починаючи з виготовлення дозвільних документів на будівництво, технічна інвентаризація, експертна оцінка нерухомості і закінчуючи продажем об’єкта за максимальною ринковою ціною в найкоротші терміни.

    Переважна більшість ріелторів які працюють в  «ВМБ нерухомість» є сертифікованими членами Асоціації Спеціалістів по Нерухомості (ріелторів) України (АСНУ) і постійно підвищують свій професійний рівень.

   Укладаючи ексклюзивні договори з клієнтами наша ріелторська команда використовує передові технології продажу нерухомості. Співпрацюючи з колегами-професіоналами по всій Україні ми в своїй діяльності використовуємо систему спільних продажів (СПП). 

     Постійно впроваджуючи іновації в роботі нашої компанії, як технічні (CRM-система, IP-телефонія) так і технологічні ми завжди знаходимся на передових позиціях серед агентств нерухомості України.

Високопрофесійний та дружній колектив   «ВМБ нерухомість» завжди до Ваших послуг.

 

 

Замовити зворотній дзвінок