ТЕХНІЧНА ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Технічна інвентаризація – це визначення фактичної площі та оцінка технічного стану об’єкта нерухомого майна з подальшим виготовленням графічних матеріалів (технічного паспорта).

Технічній інвентаризації підлягають об’єкти всіх форм власності, розташовані на земельних ділянках, незалежно від того, побудовані вони за відповідно оформленими документами чи самочинно.

Роботи проводяться кваліфікованими спеціалістами «ВМБ-нерухомість» у відповідності до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна» затвердженої Наказом Держбуду України 24.05.2001 N 127 та Зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 липня 2001 р. за N 582/5773.

В яких випадках необхідна технічна інвентаризація?

  • перед прийняттям в експлуатацію новозбудованих або реконструйованих об’єктів;
  • перед проведенням державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна (завершений чи незавершений);
  • після переходу права власності на об’єкт нерухомого майна для оформлення будинкової книги, заключення договорів з обслуговуючими організаціями, тощо;
  • за бажанням замовника для визначення фактичних розмірів будівлі.

Чому вигідно технічну інвентаризацію робити саме у ВМБ-нерухомість?

Оскільки наша компанія надає широкий спектр послуг, тому технічну інвентаризацію ми розглядаємо, як частину процесу оформлення всіх необхідних документів для головної мети — подальшої реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна. До проблеми ми підходимо комплексно. А отже в складних випадках, таких як узаконення самовільної реконструкції, незавершене будівництво, будівництво на земельних ділянках без відповідного цільового призначення спеціалісти нашого підприємства проконсультують і зекономлять Ваші гроші та час.

До уваги забудовників !

ВМБ-нерухомість активно співпрацює з забудовниками по багатьом напрямкам в т.ч. і по технічній інвентаризації. Ми маємо великий досвід виконання робіт з технічної інвентаризації багатоквартирних житлових будинків, як у Волинській області так і по Україні. В подальшому проводиться технічна інвентаризація кожної квартири з видачею технічного паспорта, будинкової книги та реєстрації права власності.

Комплексний підхід до роботи, оперативне виконання та приємні ціни – ось що відрізняє ВМБ-нерухомість серед інших підприємств в галузі нерухомості.

 

Ціни на виготовлення технічних паспортів:

№ з/п Назва послуги Вартість послуги Термін виконання
1 Індивідуальні житлові будинки до 100 м.кв. від 1000 грн. 1 – 3 днів
2 Індивідуальні житлові будинки більше 100 м.кв. 3,0 грн. за 1 м.кв. 1 – 3 днів
3 Квартири до 100 м.кв. від 500 грн. 1 – 3 днів
4 Квартири більше 100 м.кв. 3,0 грн. за 1 м.кв. 1 – 3 днів
5 Нежитлові приміщення (будівлі) до 100 м.кв. від 1000 грн. 1 – 3 днів
6 Нежитлові приміщення (будівлі) більше 100 м.кв. 3,0 грн. за 1 м.кв. 1 – 3 днів
7 Гаражі від 400 грн. 1 – 3 днів

Телефони: 098 087 71 77, 066 758 09 08