ОЦІНКА МАЙНА

Оцінка майна – один з пріоритетних напрямків діяльності «ВМБ -нерухомість». Ми маємо усі необхідні дозвільні документи та великий досвід для проведення експертної оцінки нерухомого майна по всій території України.

Експертна оцінка майна є неодмінною умовою при укладанні цивільно-правових угод. Це стосується договорів спадкування, купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в заставу, договорів оренди та довічного утримання, тощо. Без належно проведеної оцінки, жоден нотаріус не зможе посвідчити законність зміни власника квартири, будинку, нежитлової будівлі та ін. Тому оцінка нерухомого майна є невід’ємною складовою процесу його відчуження. Інколи виникає необхідність визначити вартість майна для постановки його на баланс, або з метою внесення до статутного фонду. Це також виконується спеціалістами нашого підприємства.

Великий досвід роботи наших оцінювачів та тісна співпраця з ріелторами фірми дозволяє нам швидко та грамотно визначати реальну ринкову вартість об’єктів нерухомого майна з метою їх подальшого продажу. Адже всім відомо, що на падаючому ринку нерухомості неправильно визначена ринкова вартість з якою можна виходити на ринок – це втрачений час, а отже гроші.

Звертайтесь до спеціалістів нашого агентства і ви отримаєте якісні консультації в найкоротші терміни та заощадите свій капітал.

Наші фахівці:

  • надають консультації стосовно підготовки до процедури оцінювання;
  • проводять повне всебічне аналітичне дослідження і встановлюють вартість оцінюваного об’єкта.

Ціни на наші послуги:

№ з/п Назва об’єкта оцінки Вартість Термін виконання
Для спадкування:
1 індивідуальний житловий будинок 600 грн. 1 день
2 квартира 600 грн. 1 день
Для купівлі-продажу, дарування та ін.:
1 індивідуальний житловий будинок 600 грн. 1 день
2 квартира 600 грн. 1 день
3 нежитлові приміщення (будівлі) від 1000 грн. 1 – 2 дні
4 гараж 500 грн. 1 день
5 земля 600 грн. 1 день

Телефонуйте:
+38 (050) 176-29-83
+38 (067) 421-00-03