Please enable JS

ВМБ Нерухомість

Втомились безрезультатно
продавати нерухомість?

Технологія продажу в мінімальний термін по максимальній ціні!

01.

Узгодження ціни
Двадцятилітній досвід роботи в сфері продажу та оцінки нерухомості дозволяють нам правильно сформувати ціну на вашу нерухомість. Унікальні алгоритми роботи гарантують продаж вашого об’єкта за максимальною вартістю.

02.

Home Staging
Хоум стейджинг або як підготувати квартиру до продажу.
Хоум-стейджинг - наука про перетворення «убитого» житла в приємне, звичайного - в чудове, неліквідного - в затребуване. Наука про те, як правильно підготувати нерухомість до продажу або оренди не вкладаючи коштів.

03.

Визначення цільової аудиторії
Визначаємо хто може бути потенційним клієнтом
З досвіду нашої роботи, аналізуємо об’єкт що виставляється на продаж ми бачимо декілька варіантів його можливого використання. Виходячи з цього формуються портрети майбутніх власників.

04.

Розробка плану
Під кожен окремий об’єкт нашими спеціалістами розробляється індивідуальний план просування (детальніше в наступному кроці)

05.

Рекламна компанія
Використовуємо як традиційні, так і сучасні маркетингові інструменти для просування об’єкту в залежності від результатів кроку №3, розпочинаючи від самих простих, таких як розклейка оголошень і закінчуючи SEO-просуванням.

06.

Залучення колег
Наша компанія входить в Асоціацію спеціалістів нерухомості України (АСНУ). У своїй роботі активно застосовуємо систему партнерських продажів, що передбачає залучення колег-ріелторів на взаємовигідних умовах. Угоду укладаєте з нами – Вашу нерухомість продають усі кращі ріелтори міста. При цьому від вас ніяких додаткових платежів.

07.

Управління попитом
Передові технології нашої роботи забезпечують максимальне охоплення цільової аудиторії та концентрацію попиту саме на вашому об’єкті.

08.

Надання звіту
Для продажу вашого об’єкту фірма виділяє окремого досвідченого спеціаліста-ріелтора, який підтримує з вами постійний контакт і звітується вам в письмовій формі і ви завжди маєте оперативну інформацію щодо реалізації вашого об’єкта

09.

Цінова пропозиція
За вашим дорученням проводимо переговори з зацікавленими клієнтами, захищаючи ваші інтереси. Разом з вами розглядаємо цінові пропозиції та умови оплати.

10.

Результат
Із усіх пропозицій ви обираєте ту, яка найбільше вас задовольняє вас враховуючи умови та терміни оплати.

подайте заявку на продаж нерухомості

Заповніть заявку, й ми зв’яжемося з Вами впродовж 2-х робочих днів для обговорення найбільш вигідних умов співпраці

потенційні клієнти

У нашій CRM системі є
2007
потенційних клієнтів, дізнайтеся скільки саме клієнтів є на ваш об’єкт

Житлові комплекси

Це трьох та чотириповерхові цегляні будинки, верхній рівень яких виконаний у вигляді мансарди, в цокольному поверсі знаходяться комерційні приміщення.

ЖК «Сімейний»

ЖК «Струмівка»

с.Струмівка, вул.Андріївська. В процессі будівництва. КВАРТИРА ЗА 12 000 У.О. ЦЕ РЕАЛЬНІСТЬ!
ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ

УВАГА ЗАЛИШИЛОСЬ ТРИ КВАРТИРИ
с.Струмівка, вул. ***. Зданий в експлуатацію комплекс із трьох будинків із власною територією.

Стати нашим партнером

Заповніть заявку на партнерство, й ми зв’яжемося з Вами впродовж 2-х робочих днів для обговорення найбільш вигідних умов співпраці.